Tamamlanan Projeler

♦ Oyak İnşaat
♦ Mardin Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kabala / MARDİN2009 / …. Yıllık Bakım Onarım ve İnşaat İşleri

⇒ BONKER

 

⇒ ŞALT TESİSİ

Fabrika sahası içerisinde yapılması planlanan şalt sahası için OYAK İnşaat A.Ş. nin firmamızdan aldığı kapalı zarf usulü teklifin değerlendirilmiş ve firmamız ile OYAK İnşaat A.Ş. arasında sözleşme imzalanmıştır. Yapım işi eksiksiz ve
tam olarak teslim edilmiştir.

⇒ SU DEPOSU

      Fabrikanın içme suyu sağlanan su deposunun sağlık yönünden olumsuz etkisi dikkate alınarak yerine günümüz tekniğine uygun 500 tonluk su deposu inşa edilmiş ve eksiksiz şekilde teslim edilmiştir.

⇒ SAHA BETONU 

Fabrikanın hammaddesi sağlanan ocak ile fabrika arasında 1,9 km beton yol yapılarak eksiksiz bir şekilde teslim edilmiştir.

 


   ♦ Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü
Diyarbakır Hava limanı İkmal İnşaatı (2013/2014) Saha Betonu Çalışmalaları

Diyarbakır’da yapımı tamamlanmış sivil hava alanı inşaatında saha beton işleri, şap beton işleri ile pist betonlarının yapım işleri eksiksiz bir şekilde yapılarak yüklenici firmaya teslim edilmiştir.

 


♦ Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Diyarbakır İl Müdürlüğü

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü bünyesinde kontrollüğü yapılan yapım işleri eksiksiz ve bölgede örnek teşkil edilebilecek şekilde bitirilmiştir. İl genelinde aynı tip projeile ihalesi yapılan ve sözleşmesi imzalanan firmalara örnek olarak gösterilmektedir.

♦  Sevindik Köyü 8 Derslikli İlköğretim Okulu Yapım İşi
Sevindik Köyü – Çınar / DİYARBAKIR 2011 / 2011

Diyarbakır ili Çınar ilçesine bağlı Sevindik köyünde yapılan okul inşaatı ile Silvan İlçesine bağlı Çaldere Köyünde yapılacak okul inşaatı Diyarbakır Valiliği İl Özel İdaresi tarafından ihaleye çıkartılarak firmamızın vermiş olduğu
teklifin uygun görülmesi ile sözleşmeleri yapılmıştır.

Çaldere Köyü 2 Derslikli İlköğretim Okulu Yapım İşi
Çaldere Köyü – Silvan / DİYARBAKIR 2011

 

 


♦ Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Kayapınar Mahabad Bulvarı Baskılı Beton İşleri

Bölgede ilk olarak baskılı beton işleri yapan personellerin firmamızın bünyesine katılarak bölgeye hizmet vermeye devam eden şirketimiz Diyarbakır ve çevresindeki diğer illerdende yoğun talep almaktadır. Baskılı betonun karışımı, serilmesi, kullanılan malzemenin kalitesi ile işçiliğin ön plana alınarak kaliteli ve dayanıklı bir yapım işi olduğu firmamız bünyesinde çalışan personellerimizin büyük çaba ve öz verilerini de katması sonucu başta Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi olmak üzere civardaki tüm belediyelerin takdirini almış ve yapımişleri için teklif alınmaya başlanmıştır.

 


♦ D.S.İ  X. Bölge Müdürlüğü

Taşkın koruma kanalı

 

 


♦  T.M.O. Malatya Ajans Amirliği Lojman Tadilatı, 60 Tonluk Elektronik kantar,
ve Çevre Düzenleme Yapım İşi (2012 / 2012)

İl müdürlüğüne bağlı Batman, Çınar, Kızıltepe, Derik, Şenyurt Ajans Müdürlüklerinin Restorasyonu yapılarak kuruma eksiksiz şekilde teslim edilmiştir. İl Müdürlüğüne bağlı Bismil Tepe Ajans Müdürlüğünün laboratuar binası tekniğe uygun olarak inşa edilmiş kuruma eksiksiz şekilde teslim edilmiştir.

İl Müdürlüğüne bağlı Malatya Ajans Müdürlüğünde Lojmanların restorasyonu, 60 tonluk elektronik kantar yapımı, laboratuar binası ile sahanın kilitli parke taşı yapılması işi süresinden önce bitirilerek kuruma teslim edilmiştir.

 

 


♦ Çiğdem Apartmanı (2014)
Yenişehir / DİYARBAKIR

2014 yılında 6306 sayılı kentsel dönüşüm kanunu çerçevesinde Diyarbakır iline bağlı merkez ilçelerinden Yenişehir’de bulunan B+Z+4 katlı 1965 yılına ait konut
yapısında bulunan kat maliklerince anlaşmaya varılmıştır.
01.06.2014 yılında inşaatına başlanan yapı gerek kullanılan teknik ve malzemeler ile gerek yapım sırasında işçiliğe verilen büyük önemden dolayı il genelinde yapılan ve yapımına devam edilen diğer yapılara örnek teşkil etmiştir.

 

– Bursa KYK Yurt Binası Tadilatı (2017)

– Bartın 2830 Kişilik Yurt Binası Yalıtım İşleri (2017)

– Uşak Mavişehir 12 Derslikli Orta Okul İnşaatı (2017)


SEKTÖRDEN