Devam Eden Projeler

♦ Mardin Çimento Sanayi ve Tic. A.Ş.
İnşaat, Bakım ve Onarım Sözleşmemiz ( 2009, …)

2008 Yılı itibari ile Mardin Çimento San. Ve Tic. A.Ş. yönetiminin almış olduğu karar neticesinde fabrika sahası içerisinde yapılması planlanan inşaat, bakım ve onarım işlerinin yıllık sözleşme ile tek bir firma tarafından yapılması kararı alınarak 2009 yılında firmamızdan ve bölge ile yurt içerisinde referanslı firmalardan teklif alınmıştır.Alınan teklifler değerlendirilmiş ve firmamızın bu işleri yürütebileceği karara bağlanarak sözleşme imzalanmıştır.
2009 Yılı içerisinde firmamız Mardin Çimento Sanayi ve Tic. A.Ş. nin vermiş olduğu tüm işleri eksiksiz ve zamanında tam olarak yerine getirmiş olup yönetimin takdiri alınmıştır. Kendilerine vermiş olduğu güven ve eksiksiz yapım teknikleri ile takdire şayan görülen firmamızın sözleşmesi her yıl yenilenerek günümüze kadar devam etmektedir.

——————————————————————————————————————————————————————

♦ Mardin Eczacılar Odası Hizmet Binası İnşaatı (2017,…)

——————————————————————————————————————————————————————

♦  Yenişehir Belediyesi
Hamidiye Yatılı Kız Kuran Kursu ( 2018,…)

 

——————————————————————————————————————————————————————

  Özel ve Kamu Bankalarına Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Hizmetleri (2008, …)

 

2008 yılı itibari ile T.Halkbankası A.Ş. Ekspertiz Daire Başkanlığı ile yapılan sözleşme ile gayrimenkul değerleme hizmetine başlayan firmamız 2010 yılında Finansbank’ da aynı dalda hizmet vermeye başlamıştır. 2011 yılında SPK ve BDDK tarafından çıkartılan yönetmeliğin ve gayrimakul değerleme hizmetlerinin yasalaşması ile SPK ve BDDK dan yetkili firmaların gayrimenkul değerleme hizmeti verebileceği kanunlaşınca yurt içerisinde bu şartlara sahip firmalarla anlaşmaya varılarak değerleme hizmeti vermeye devam etmektedir.


SEKTÖRDEN